Úvod

5. 1. 2018

Hezký den všem, máme radost - máme nové stránky. Zatím však nefungují tak, jak bychom rádi a pracujeme na tom, tak s námi mějte prosím trpělivost :)

30. 11. 2017

Tradiční akce pro veřejnost - setkání, děti, den v přírodě, vaření v kotlíku na ohni, jarmark, bleší trh, dobroty na zahřátí, zvířátka, jen tak být.

Zajímá Vás...

Rádi byste k nám přihlásili Vaše dítě?

Jaká je cena jaké jsou podmínky?

více informací

Program i pro celou rodinu

Pořádáme pravidelné akce

akce

Co je lesní klub Ostrov přírody Trutnov?

Místo, kde mají děti každý den nové podněty.

Věříme tomu, že čas strávený v přírodě nám dává širokou paletu možností pro smysluplné trávení našich dnů, které jsou plny poznávání, prožívání, zklidnění i velkých výkonů, zábavy i odpočinku a mnoha dalších drobných okamžiků, které potřebujeme ke spokojenému životu. Dětem se v lesní školce otevírá prostředí, které je každý den nové a plné inspirace. 

Co nejvíce času trávíme s dětmi venku, pro případ opravdu nepříznivého počasí nám slouží srub, ve kterém se můžeme ohřát, usušit oblečení a odpočinout si. V Malém údolí je srub, ohniště, bylinková spirála, ekotoaleta a využíváme také okolních luk, polí a lesů pro naše dny.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace