Příměstské tábory

28.04.2015 12:00

Hledáte pro své děti zajímavý program na léto? Pro děti ve věku od 3 do 10 let z Trutnova a okolí letos pořádáme dva termíny příměstských táborů na začátku a na konci prázdnin.

 

Užít si krásy přírody, zažít velká i malá dobrodružství, strávit čas mezi našimi zvířátky, poznat nové kamarády. Tábory jsou laděny do tématu Hmyzích dobrodružství. Co myslíte, jaké by to bylo se zmenšit až tak moc, že bychom byli v trávě schovaní jako broučci? 

 

 

"Děti se s námahou prodíraly hustou zelenou džunglí. Každý stonek, který by normálně lehce utrhly, byl silný jako kmen. Tráva, po které ještě před malou chvílí bez námahy běžely, se stala pralesem zelených šlahounů, které musely přelézat, podlézat nebo obcházet... Děti pochopily. Tohle nejsou netvoři. Všude kolem jsou brouci, včely, mouchy, motýli a další hmyz. Zmenšovací lektvar je samotné zmenšil tolikrát, že mravenec, který je zastavil, jim připadá jako mamutí obluda. Jsou teď trpaslíky v říši obrů!" úryvek z knihy Dobrodružství v říši hmyzu od Jany Modré a kolektivu

 

Pro více informací i přihlášení jděte na: Letní tábory